DreamLight Photo Editor – Resim Fotoğraf Düzenleme Programı

Dreamlight Photo Editor - Resim Fotoğraf Düzenleme ProgramıHerkes tutturmuş bir photoshop, fotoşop diye ama deneyebileceğiniz  pek çok başka resim düzenleme, fotoğraf düzenleme programları var. Bunlardan biri de DreamLight Photo Editor.

DreamLight Photo Editor ile bilgisayarınızdaki fotoğraflarınız ve resimleriniz üzerinde oynayabilirsiniz. Özellikle görsellik bakımından oldukça hoş, pek çok efekt var içinde.

DreamLight Photo Editor’ün kullanımı da zor değil. Öyle bir sürü klavye kısayolu bilmenize gerek yok. Efektleri, filtreleri sadece farenizle yapabilirsiniz. Işık ,yıldız, eğim, renk , sanat , metin gibi pek çok filtrenin yayınında özelleştirdiğiniz filtreleri de kullanabilirsiniz. Sayısı 150’ye yakın olan bu filtreleri teker teker kullanabileceğiniz gibi birlikte de fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz. Farklı filtre kombinasyonları ile oldukça değişik, güzel görüntüler oluşturabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme, efekt ekleme gibi işlemler için iyi bir alternatif. Programı download etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

DreamLight Photo Editor indir

1 Comment on DreamLight Photo Editor – Resim Fotoğraf Düzenleme Programı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Aşağıdaki işlemin sonucu yazın *