DreamLight Photo Editor – Resim Fotoğraf Düzenleme Programı

Dreamlight Photo Editor - Resim Fotoğraf Düzenleme ProgramıHerkes tutturmuş bir photoshop, fotoşop diye ama deneyebileceğiniz  pek çok başka resim düzenleme, fotoğraf düzenleme programları var. Bunlardan biri de DreamLight Photo Editor.

DreamLight Photo Editor ile bilgisayarınızdaki fotoğraflarınız ve resimleriniz üzerinde oynayabilirsiniz. Özellikle görsellik bakımından oldukça hoş, pek çok efekt var içinde.

DreamLight Photo Editor’ün kullanımı da zor değil. Öyle bir sürü klavye kısayolu bilmenize gerek yok. Efektleri, filtreleri sadece farenizle yapabilirsiniz. Işık ,yıldız, eğim, renk , sanat , metin gibi pek çok filtrenin yayınında özelleştirdiğiniz filtreleri de kullanabilirsiniz. Sayısı 150’ye yakın olan bu filtreleri teker teker kullanabileceğiniz gibi birlikte de fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz. Farklı filtre kombinasyonları ile oldukça değişik, güzel görüntüler oluşturabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme, efekt ekleme gibi işlemler için iyi bir alternatif. Programı download etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

DreamLight Photo Editor indir

Similar Posts
Adobe Photoshop CS6
Profesyonel görüntü düzenleme standardı ve Photoshop dijital görüntüleme serisinin lideri olan Adobe Photoshop® CS6 yazılımı, çığır açan yaratıcı ve daha...
SunlitGreen PhotoEdit 1.3.0.1154
SunlitGreen PhotoEdit ile dijital fotoğraflarınızda basit düzenlemeler yapabilir ve profesyonel bir biçimde efekt...
Adobe Illustrator Mac CS5
Adobe illustrator kullanarak hazırlayacağınız vektörel çalışmalarınızı,illustrasyon kullanılan tüm profesyonel tasarım alanlarında kullanabilirsiniz.Adobe illustrator ile aklınızdaki göresel fikirleri kolay bir şekilde...

1 Comment

  • lupet diyor ki:

    Apachi resimlerini bununla yapıyolar galiba hemen bende apaçi olucam :)

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website