18 Wheels of Steel Haulin Türkçe Yama – Tır Oyunu Türkçe Patch

18 Wheel of Steel adlı popüler tır oyunu, kolaylıkla Türkçe yapılabilir. Bunun için % 100 Türkçe olan bu yamayı (patch) kurmanız yeterli. Oyundaki her şey Tükiye’ye uygun hale geliyor.  Türk firmaları, Türk reklam bilboard‘ları, Türkiye haritası gibi detaylarla birlikte oyundaki hatalar da düzeltiliyor.

Yamayı “Belgelerim18 WoS Haulin” klasörü içine kurmanız gerekiyor. Kurulum açıklaması yama paketinin içinde mevcut. 18 Wheels of Steel Haulin Türkçe Yama – Tır Oyunu Türkçe Patch eklentisini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

18 Wheels of Steel Haulin Türkçe Yama – Tır Oyunu Türkçe Patch indir

18 Wheels of Steel Haulin Türkçe Yama - Tır Oyunu Türkçe Patch

18 wheels of steel haulin türkçe, türkçe yama, 18 wheels, türkçe patch,tır oyunu, tır oyunu indir, tır oyunu oyna,

20 Comments on 18 Wheels of Steel Haulin Türkçe Yama – Tır Oyunu Türkçe Patch

  1. ya arkadaşlar oyunu indircem ama benim bilgisayar windows7 olurmu bu oyun bigiayara bide naıl indircem nolur acil lazım bana

  2. oyunu indirdim winrara gkurmak için giriyorum girmeden şifre istiyor ne yazacam lütfen yardım edin

  3. yaw bu nasıl mod ya manyakk bişey ben böyle bişey görmedim mesela v ye basıp mesaj yaparken türkçe altyazı var bide şarkılar değişik şehirler değişik haa bide adam ben uyucağım dediğinde türk biri ben uyuyacağım diyo vallaha ben bu kadarını fark etttim … gerisinin siz bulun!
    kurulum:oyuna girip kayıt edin sonra oyundan çıkın.sonra rarlı dosyayı buraya çıkart diyin ”extract folder” diyin.sonra belgelerime 18 WoS Haulin dosyası gelir.sizin yapacağınız şey rarlı dosyanın içindeki 18 WoS Haulin ile belgelerimdekini değiştirmek.Sonra oyuna girin options/gameplay/türkish yapın oyunun yazıları türkçe olsun!! iyi eğlenceler arkadaşlar şu anda afyondan çanakkaleye yük taşıyorum….

  4. arkadaşlar pris3dengine hata veriyor oyuna giriyorum türk yamayı kurdum ama bir klavyeye dokundum çıkıyor acil yardım gönderirseni tşk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Aşağıdaki işlemin sonucu yazın *